Сьогодні, 17.02.2022, у КЗ «НСЗШ №9» відбувся урок медіаграмотності, під час якого педагоги зосередили увагу здобувачів освіти на важливості критичного сприйняття інформації, ознайомили учнів із такими поняттями сучасного медійного простору: пропаганда, фейк, гейткіпер, джинса, чат-бот. Медіаграмотність сьогодні – це необхідна навичка в реаліях сьогодення, захист від зловживань нашою довірою.
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/273726850_1140000600104338_9071187298145307904_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=oqQRzK1rNqsAX9JQ98L&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=00_AT__82Dh1JEYcJY3iW7LvR7d0fjLP7Xy_Lg9S5UwnaFoOg&oe=62137542)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274045176_1140000790104319_8207134029309073006_n.jpg?stp=dst-jpg_p320x320&_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=kMZDEApGs2sAX8nQroz&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=00_AT9nPVhC2t12jTZpx5c-hBz8efQ72bMqYu7TAz-WI16soQ&oe=62131A9D)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/273903508_1140000886770976_3031624680387610621_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=TD0Fw2GVnYUAX_afuhx&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=00_AT-eBGR458JxtyPliPvjpfTf4JMHePBgCJ7KAWKXwaLxVw&oe=621372C5)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/273804183_1140001010104297_4760176914621266787_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Re3utXLUj98AX9QMToQ&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=00_AT8J9CgEzLtcfr3RkErdXKYumZp07v-8SzsiMTNj4V2wiQ&oe=6213507A)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/273773304_1140001096770955_7583258016817609532_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=NHeTngGpz-MAX9zdvUT&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=00_AT8aO9q8NcWmJlK9VsZS-f27XPZ4g-1OYWqvmGlnyZepeA&oe=62136EB4)